Київ, вул. Ю. Поправки 4/39А

Міжкімнатні двері Корфад GLP-01 (super pet аляска)

Під замовлення
  • Артикул: 5254
  • Виробник: Корфад (Чернігівська обл.)
  • Матеріал: Покриття ПВХ або Екошпон
  • ПВХ: ПВХ двері
Sale від 3-х блоків безкоштовна доставка
day найдешевший монтаж у Києві
7781 грн
- +
Виберіть комплектацію:
Монтаж:
Замовити замір
  • Опис
Покриття:
Скління: Чорне скло
Матеріал: Покриття ПВХ або Екошпон
Стиль: Сучасний

Дані двері можуть бути з алюмінієвою кромкою по периметру.

Виробник: Україна м. Корюківка, Чернігівська обл., фабрика Корфад.

Білі двері GLP-01 відзначається своєю сучасною елегантністю та унікальним дизайном. Горизонтальний розріз скла по центру додає дверці витонченості та оригінальності. Ця дверка стане неперевершеним акцентом в будь-якому сучасному інтер'єрі, надаючи йому шарму та стилю. Ця комбінація білої дверки та чорного скла створює чарівний ефект, який зачаровує кожного, хто переступає поріг.

Наші каркасно - щітові двері виготовлені з високоякісного трубчастого ДСП, що забезпечує їхню надійність і міцність. Цей матеріал відмінно витримує вплив зовнішніх факторів, що робить двері довговічними та надійними. Ви можете бути впевнені в безпеці вашого приміщення з нашими дверима.

Ці щітові двері не лише надійні, але й функціональні. Вони легко відкриваються та закриваються, забезпечуючи комфорт у використанні. Крім того, вони мають відмінну звукоізоляцію, що дозволяє створити спокійне та тихе середовище в вашому приміщенні.

Ці двері пропонують безліч варіантів для дизайну вашого приміщення. Вони можуть бути легко адаптовані до будь-якого інтер'єру та стилю, дозволяючи вам створити унікальний образ вашого приміщення. Їхній сучасний дизайн та висока функціональність роблять їх ідеальним вибором для сучасних інтер'єрів.

Покриття SINCROLAM має візуальні ефекти та природні тактильні поверхні, такі як ефект "відкритої пори".

SINCROLAM є єдиним продуктом на ринку, вільним від забруднюючих речовин. Екошпон виготовляється з використанням екологічно чистих технологій, при цьому акцентую увагу на натуральні та перероблювані матеріали. Не виділяє токсичні або їдкі гази під час горіння, і легко переробляються. SINCROLAM є вологостійким покриттям і запобігає попаданню вологи усередину виробу. Таке покриття не вигоряє і не розтріскується при попаданні навіть прямих сонячних променів.

Екошпон витримує високі температури, простий і невибагливий у догляді.

Розміри полотен: 2000*600 мм.; 2000*700 мм.; 2000*800 мм. та 2000*900 розміри отворів відповідно 2060*700 мм.; 2060*800 мм.; 2060*900 мм. та 2060*1000 мм. відповідно.

Гарантія виробника: 1 рік.